Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 51
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: VIP Bydlení s.r.o. » Reference

Reference

S realitní kanceláří VIP Bydlení mám tu nejlepší zkušenost. Spolupracujeme spolu již několik let a vždy vše proběhlo perfektně a vždy se dá na všem bez problémů domluvit. Velice dobrou zkušenost mám, když jsem kupovala v Milovicích byt. Komunikovala jsem koupi bytu s makléřem Jiřím Šoralem, který se postaral o absolutně všechno a byl velice nápomocen v zařizování všech potřebných dokumentů i komunikování schůzek a předání bytu. Do stejného bytu jsem za jeho pomoci sehnala velice slušného nájemníka. Služby realitní kanceláře VIP Bydlení jsem doporučila i několika dalším lidem a i oni byli spokojeni s přístupem a jednáním pana Šorala. Služby této realitky určitě mohu všem doporučit. Při porovnání zkušeností s velkými realitkami, se zde dočkáte individuálního přístupu a férového jednání.

Amálie Šebestíková

Kupovali jsme dva byty přes pana Šorala a pokaždé s maximální spokojeností. Jeden byt nám i prodával a tam bylo také vše v naprostém pořádku.
Překvapila nás vstřícnost a profesionální přístup. V podstatě jsme se o nic nemuseli starat, vše bylo v režii pana Šorala.

Bc. Kristýna Vlková a Jiří Vlk

S panem Šoralem jsem spolupracoval na několika projektech v Milovicích, ale i v Praze a vždy jsem byl velmi spokojený. V oblasti realit je naprostým odborníkem a každému případu vždy věnuje maximální péči, ať již se jedná o prodeje nebo o pronájmy nemovitostí. Orientuje se nejen v realitách, ale i v právních otázkách, které se k nim vztahují.
Pana Šorala jsem k maximální spokojenosti doporučil též svým přátelům i své rodině a vím, že se na něj mohu vždy spolehnout.

Mgr. Ondřej Dlouhý

Děkuji panu Šoralovi za zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Jeho empatický a lidský přístup je opravdu na profesionální úrovni. Kdykoliv a komukoliv pana Šorala rád doporučím.

Milan Horvat

Prodávala jsem přes pana Šorala dva byty zároveň, jeden v Praze a druhý v Milovicích. Potřebovala jsem finance na koupi mojí vysněné nemovitosti, kterou prodávala jiná realitní kancelář. Pan Šoral zařídil s paní makléřkou vše tak, aby obchod proběhl plynule a vše na sebe navazovalo. Svojí profesionalitou mi ušetřil plno nervů, když mi pokaždé vše srozumitelně vysvětlil co bude následovat dál. Vše dopadlo na výbornou a tímto oceňuji především jeho profesionalitu, otevřené jednání a maximální nasazení včetně prohlídek s vybranými solidními zájemci. Líbil se mi také veškerý právní servis v renomované advokátní kanceláři s úschovou kupní ceny. Vřele doporučuji jeho služby.

Hana Břoušková

Jednání pana Šorala je nadstandartní, pomůže i když nemusí a stará se o své klienty opravdu jako o VIP. Za mě ten kdo zkusí rozhodně nebude litovat. Určitě v Milovicích a okolí lepší není.

Michal Loucký

Na základě několika zkušeností mohu služby pana Šorala hodnotit jen a pouze pozitivně! Přes pana Šorala jsem koupil 2 byty, 1 byt jsem přes pana Šoral prodával a využil jsem jeho služeb i během pronajímání vlastních nemovitostí za účelem nájemního bydlení. Pan Šoral je garancí férového jednání a ochoty ke klientovi.

Vlastimil Kocáb

Služby pana Šorala můžeme po několikaleté zkušenosti vřele doporučit. Absolvovali jsme s panem Šoralem jak koupi bytu, který měl v nabídce, kdy vše proběhlo hladce, profesionálně a ke spokojenosti všech zúčastněných, ale v dalších letech jsme s ním spolupracovali při pronájmu této nemovitosti. Již třikrát nám pomohl velmi rychle a odpovědně najít nájemníky do bytu, kteří zatím vždy byli spolehliví. S panem Šoralem budeme určitě spolupracovat i do budoucna.

Mgr. Kristýna Kešnerová