Provozováno na realitním systému Realman
Dobrý den, právě se nacházíte na stránce: Úvod » O společnosti

Služby

Předmětem činnosti realitní kanceláře VIP Bydlení Milovice je zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí. Naše realitní kancelář Vám poskytne kompletní realitní a právní služby. Zajistíme pro Vás zdarma hypoteční a spotřebitelské úvěry, úvěry ze stavebních spoření, poskytujeme finanční a ekonomické poradenství.


Osobně Vás navštívíme, informujeme Vás o obecné i konkrétní situaci na trhu realit ve Vaší lokalitě, doporučíme Vám nejvýhodnější prodejní cenu.

Pořídíme fotodokumentaci Vaší nemovitosti, navrhneme obchodní strategii, zpracujeme prezentaci a inzerci Vaší nemovitosti a umístíme ji na trh.

Zajistíme potřebnou úřední dokumentaci (Katastr nemovitostí, znalecký posudek, předchozí kupní smlouvy).
Zorganizujeme prohlídky Vaší nemovitosti s vážnými zájemci.
Připravíme smluvní dokumentaci (nájemní smlouvu, rezervační smlouvu, návrh na vklad do katastru nemovitostí).

Zajistíme právní služby, které poskytuje renomovaná advokátní kancelář – smlouvy o smlouvě budoucí, kupní smlouvy, plné moci, advokátní úschovu peněz, výmazy věcných břemen, atd.

Budeme Vás kompletně zastupovat při převodu nemovitosti a při jednání s úřady státní správy a samosprávy ve věcech týkajících se nemovitosti (katastrální úřad, notář, banka, družstvo, plyn, elektřina atd.).

Pomůžeme Vám s vyřešením problémů souvisejících s právním stavem nemovitosti (zástava, exekuce, věcné břemeno atd.).
Na základě naší smluvní spolupráce s bankami a pojišťovnami pomůžeme případným kupujícím při vyřizování hypotéčního úvěru, nebo při vyřizování jiných forem financování a pojištění nemovitostí.

2023 © Věra Kalátová, všechna práva vyhrazena | CookiesRealitní SW Realman